Szanowni Państwo

 

ALMA TOUR działalność turystyczną prowadzi od 1995 roku. Przez ten okres, dzięki renomowanym usługom i niskiej cenie, udało nam się zyskać stałych i wiernych klientów.

ALM TOUR jest organizatorem imprez turystycznych w kraju i krajach europejskich, na co posiadamy zezwolenie organizatora turystyki nr 144/09 wydane przez Marszałka Województwa Podkarpackiego w Rzeszo wie. Polisa ubezpieczeniowa Signal Iduna M.161522.

Ponadto jesteśmy Agencją wiodących biur turystycznych m.in. LOGO STOUR, OLIMP, EURO POL TOUR, INTER HOLIDAYS, ITAKA, OASIS

Nasze atuty to: znajomość miejsc, które chcemy Państwu pokazać, starannie dobrani piloci, z których każdy jest miłośnikiem i znawcą kraju, z którym Państwa zapoznaje. Szkołom proponujemy całą listę szlaków edukacyjnych, podczas realizacji, których dzieci i młodzież mają okazję osobiście zetknąć się z zabytkami w ramach wycieczek i „zielonych klas".

Odległe wydarzenia historyczne, dotąd przyjmowane przez dzieci za suche fakty zaczynają być bliższe, a bezpośredni kontakt pozwala skuteczniej utrwalić wiedzę. Na szlakach zapewniamy profesjonalne usługi pilotów i przewodników. Zapraszamy również do skorzystania z bogatej oferty wyjazdów na narty dzieci, młodzieży i rodzin.

Dla firm i zakładów pracy przygotowaliśmy specjalny program o charakterze integracyjno-motywacyjnym. Stwarzamy niepowtarzalną okazję, aby Państwa pracownicy znający się często tylko na płaszczyźnie zawodowej mogli spotkać się na tzw. naturalnym gruncie. Mając na uwadze dzisiejszy model pracy zachęcamy do spędzenia czasu w plenerze na organizowanych przez nas wycieczkach i wczasach. Wspólnie spędzony czas z dala od huku wielkiego miasta, szarości i rutyny dnia codziennego z pewnością przyczyni się do zacieśnienia więzi w firmie, będzie sprzyjać efektywności i zadowoleniu z pracy.

W ramach LAST MINUTE prowadzimy sprzedaż usług turystycznych jak: wczasy rodzinne, kolonie, obozy i zimowiska oraz wycieczek w krajach Europy i Świata.

Dzięki fachowej obsłudze, doświadczeniu i cenach na każdą kieszeń zaspokoimy Wasze oczekiwania a przy tym zrealizujemy każde Państwa zamówienia.

Również prowadzimy. Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe na wszystkie języki świata.

Usługi sekretarsko-administracyjne-odzyskiwanie podatków i świadczeń socjalnych spoza granic kraju.

Życzymy Państwu udanych imprez

z Biurem „ ALMA TOUR”

 

Współpracujemy z biurami podróży, turystyki,  oraz tour-operatorami:

„OASIS TOURS” www.oasistours.com.pl

Biuro Podróży „LOGOS TOUR” www.logostour.pl

Biuro Turystyki “JAWORZYNA” Tour www.jaworzyna.com.pl

Biuro Turystyczno – Usługowe „TRAPER” www.traper.com.pl

Agencja Turystyczna „ARION” www.arion.pl

Centrum Turystyki „OSKAR” www.oskar.com.pl

Centrum Kolonii i Obozów „COGITO” Sp. z o.o. www.obozy.pl

Centrum Promocji i Last Minute „OLIMP” www.olimp.travel.pl

Agencja Turystyczna „ATAS” , Biuro Turystyki Młodzieżowej „ATAS” www.atas.pl

LSJ Centrum Edukacji Sp. z o.o. www.lsj.pl, www.praktyki.info

 

Współpracujemy z międzynarodowymi liniami autokarowymi i liniami lotniczymi do wszystkich krajów w Europie:

Międzynarodowe Linie Autokarowe „AGAT” www.agat-pl.com

Biuro Podróży „GLOBUS” www.globus.travel.pl

„ORBIS” Transport „INTERN BUS” www.orbis-transport.pl

Europejskie Linie Autokarowe „EUROBUS“ www.eurobus.pl

„EURO LINES” Polska www.eurolinespolska.pl

„CENTRALWINGS” www.centralwings.com/

  powrót

Zapraszamy do współpracy