Szanowni Państwo,

 

 

 

 

 

Po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej zaczęły otwierać się przed nami nowe perspektywy cywilizacyjne. Dla ludzi szukających atrakcyjnego zatrudnienia w kraju lub za granicą umiejętność swobodnego oraz poprawnego posługiwania się językiem obcym stała się koniecznością.

Nie każdy jest jednak urodzonym poliglotą. W przypadku gdy nasza znajomość języka obce­go nie jest zadowalająca, doskonałym rozwiązaniem są kursy językowe - najlepiej zagraniczne. Nie trzeba nikogo przekonywać o korzyściach płynących z nauki języka obcego w jego naturalnym otoczeniu. Tempo nauki jest wielokrotnie szybsze, a na efekty nie trzeba długo czekać.

LSJ - Centrum Edukacji to wyspecjalizowana firma organizująca szeroką gamę kursów językowych w wielu krajach Europy. Już od czterech lat jesteśmy przedstawicielem renomowanych szkół językowych z Anglii, Irlandii, Malty oraz Niemiec. W tym roku poszerzyliśmy swoją ofertę także o kursy w gorącej Hiszpanii, romantycznej Francji i słonecznych Włoszech. Mamy głębokie przekonanie, że tegoroczna oferta sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

W zależności od Państwa potrzeb proponujemy kursy standardowe, indywidualne lub specjalistyczne, dobierane według odpowiednich kryteriów. Dla osób wykorzystujących język w pracy zawodowej przygotowaliśmy ciekawą ofertę: język w biznesie.

Każda ze współpracujących z nami szkół językowych daje możliwość przygotowania się do wielu egzaminów m.in. Cambridge, ZDaF czy TOEFL. W każdym przypadku przy wyborze szkoły lub kursu gwarantujemy wysoki poziom nauczania.

Jesteśmy pewni, że oddajemy w Państwa ręce katalog sprawdzony i rzetelny, który pomoże w wyborze odpowiedniej szkoły.

 

Życzymy szybkich postępów w nauce języków obcych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwsze kroki, czyli co warto wiedzieć

 

 

 

 

 

Trafny wybór szkoły

„Możesz polegać na naszym doświadczeniu”

Wiele lat doświadczenia w branży pozwala nam nie tylko współpracować z wartościowymi szkołami, ale również wybrać dla Ciebie taką szkołę i kurs, które w pełni zaspokoją oczekiwania. Z naszą pomocą dokonasz na pewno optymalnego wyboru biorąc pod uwagę poziom zaawansowania, intensywność i długość trwania kursu.

 

Formalności

„Zadbamy o Twoje sprawy"

Załatwienie dokumentów i formalności niezbędnych do organizacji i rezerwacji kursu należą do nas. Jeśli sobie tego życzysz zarezerwujemy Ci bilet autokarowy lub lotniczy. LSJ jest przedstawicie­lem wielu firm przewozowych!

 

Zakwaterowanie

„Jak we własnym domu”

Większość szkół proponuje mieszkania u rodziny. Ta forma zakwaterowania umożliwi szybką aklimatyzację w nowym środowisku, pozwoli na naukę języka nawet po godzinach lekcyjnych oraz ułatwi poznawanie kultury danego kraju. LSJ oferuje mieszkania studenckie w Londynie, które są alternatywą dla dość wysokich kosztów związanych z mieszkaniem u rodziny.

 

Jaki kurs i dla kogo

„Będziesz się czuł jak wśród swoich”

Każdy kursant przed rozpoczęciem nauki poddawany jest testowi weryfikującemu jego znajo­mość języka obcego. Wynik testu decyduje o przydzieleniu do grupy o odpowiednim zaawansowaniu.

 

Przed wyjazdem

„Warto wiedzieć”

Od 1 maja 2004 roku, obywatele Polski mają prawo swobodnie poruszać się po całej Unii Europejskiej. Oznacza to, iż wjeżdżając do każdego z państw członkowskich nie potrzebujesz pozwolenia na pobyt. Wyjeżdżając na kurs pamiętaj o wizycie w Naro­dowym Funduszu Zdrowia. Tam otrzymasz od­powiednie formularze, na podstawie których, będziesz mógł/mogła skorzystać z publicznej opieki zdrowotne.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kursy językowe dla dorosłych:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIELKA BRYTANIA

 

 

 

 

Londyn

 

 

 

 

Oxford

 

 

 

 

Cambridge

 

 

 

 

Torquay

 

 

 

 

- Malvern House College

 

 

 

 

- Callan School of English

 

 

 

 

- London Meridian College

 

 

 

 

- Stanton School of English

 

 

 

 

- Oxford House College

 

 

 

 

- Scanbrit School of English

 

 

 

 

- Riviera English School

 

 

 

 

 

 

 

 

MALTA

 

 

 

- EC-Europen Centre of English Language Studies

 

 

 

 

- English Plus Language Centre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IRLANDIA

 

 

 

 

Dublin

 

 

 

 

- Dublin School of English

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NIEMCY

 

 

 

 

Berlin

 

 

 

 

Monachium

 

 

 

 

- BWS-Germanlinqua

 

 

 

 

- GLS Sprachenzentrum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WŁOCHY

 

 

 

 

Rzym

 

 

 

 

- Dilit International House

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FRANCJA

 

 

 

 

Paryż

 

 

 

 

- Accard

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HISZPANIA

 

 

 

 

Malaga

 

 

 

- Malaga Institutio

 

 

 

 

 

 

 

Kursy językowe dla młodzieży

 

 

 

  Oxford English Centre - całoroczna szkoła językowa (oferta)      

 

Zapraszamy do

Biura ALMA TOUR